ШУКАЄТЕ НАЙКРАЩИХ СПІВРОБІТНИКІВ В СВОЮ КОМАНДУ?

МАЄТЕ МАСШТАБНИЙ БІЗНЕС В РІЗНИХ РЕГІОНАХ?

У ВАС СКЛАДНА ГАЛУЗЬ ТА ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ?

ІННОВАЦІЙНА МЕТОДИКА РЕКРУТИНГУ ТА ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ GOLDEN SHARE ДОПОМОЖЕ ВАМ ЗНАЙТИ ПРАВИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ В КОМАНДУ

Етапи роботи

Авторська методика рекрутингу Golden Share

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКУ КАНДИДАТІВ

Для залучення в команду фахівців високого рівня рекрутери Golden Share постійно підтримують власну актуальну базу пошукачів та організовують професійну рекламну кампанію під кожний запит.

ПРОФЕСІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ

Авторська система тестування розроблена рекрутерами Golden Share та профільними спеціалістами під кожну вакансію, вона постійно актуалізується і оновлюється. 2-хгодинне письмове тестування має теоретичні та практичні питання, проводиться в офісі Golden Share в присутності HR-спеціалістів.

ПРОФЕСІЙНА СПІВБЕСІДА З ЕКСПЕРТОМ

На даному етапі практикуючий експерт в ході глибинного інтерв’ю деталізує дані та відповіді професійного тестування,
визначає, наскільки теоретичні знання кандидата відповідають практичним навичкам. Також в результаті моделювання різних робочих ситуацій експерт оцінює здатність кандидата використовувати свої знання на практиці.

HR співбесіда

На HR-інтерв’ю в форматі ділової бесіди ми відбираємо тільки самих сильних та мотивованих кандидатів. Рекрутери Golden Share використовують міжнародні методики відбору персоналу /СТАР-методика, кейсовий метод та інші/, які допомагають визначити поведінкові реакції, спосіб мислення та реальну мотивацію кандидата.

СПІВБЕСІДА ЗАМОВНИКА З ВІДІБРАНИМИ КАНДИДАТАМИ

В результаті всіх етапів відбору ми забезпечуємо замовника найкращими кандидатами. По кожному кандидату ми передаємо пакет документів, підготовлений в результаті всіх співбесід та тестувань – професійний портрет кандидата, розширене резюме з коментарями cпеціалістів Golden Share.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

На даному етапі спеціалісти Golden Share беруть участь в організації процесу прийняття кандидата на посаду:
повідомлення про позитивне рішення кандидата, обговорення строків та умов виходу на роботу, організація необхідних попередніх зустрічей.

ГАРАНТІЇ

Якщо протягом визначеного в договорі періоду кандидат не справляється зі своїми функціональними обов’язками,
ми заміняємо кандидата без додаткової оплати.

СУПРОВІД ПІСЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Протягом гарантійного періоду ми регулярно контактуємо з замовником, уточнюємо, наскільки новий співробітник справляється зі своїми обов’язками, за необхідності пропонуємо допомогу у вирішенні робочих питань.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40