100% ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
ЗАВДЯКИ ВИКОРИСТАННЮ ВИСОКОЕФЕКТИВНОЇ
АВТОРСЬКОЇ МЕТОДИКИ
РЕКТРУТИНГУ GOLDEN SHARE

Аутсорсинг

Вибір партнера з бухгалтерського аутсорсингу є складним рішенням для будь-якої компанії. Вам потрібен надійний партнер, який зможе оптимізувати вашу податкову стратегію та задовольнити ваші бухгалтерські потреби на аутсорсингу, відповідно до найвищих стандартів професіоналізму та етики.

Ми накопичили великий досвід у забезпеченні бухгалтерськими послугами багатьох компаній та організацій. Наші співробітники провели десятки тисяч годин, вирішуючи податкові та бухгалтерські проблеми наших клієнтів.

Декілька аргументів, чому вам слід обрати компанію Golden Share як свого партнера з бухгалтерських послуг на аутсорсингу?

  1. Великий досвід

Всі професіонали, які працюють головними бухгалтерами на аутсорсингу для наших клієнтів, у процесі відбору успішно пройшли велику кількість інтерв’ю, тестів на компетентність в бухгалтерському обліку та на визначення особистих якостей. Наша ретельна система відбору дає нам переваги перед нашими конкурентами, які
представлені провідними українськими аудиторськими та бухгалтерськими компаніями.

Ми стежимо за змінами та оновленнями законів та правил, аналізуємо будь-яку доречну інформацію в спеціалізованих інтернет-ресурсах, газетах і журналах. Ми одразу застосовуємо будь-які оновлення системи 1С або інших бухгалтерських програм. Наші співробітники отримують комплексне навчання через спеціалізовані програми, як в організації, так і за її межами.

Саме тому компанія Golden Share може надавати спеціалізовані бухгалтерські послуги за найвищими професійними стандартами.

  1. Пакетні послуги та партнерська політика

Філософія нашої компанії полягає у наданні пакету послуг від реєстрації бізнесу до допомоги у сфері бухгалтерського обліку, фінансового аудиту та юридичної або інформаційної підтримки.

Ми тісно співпрацюємо з багатьма компаніями-партнерами, які можуть ефективно доповнити наші послуги в деяких суміжних галузях. Наша політика партнерства полягає в наступному: якщо ми не можемо надати клієнту якусь послугу самостійно, ми наймаємо партнерську компанію, яка зможе це зробити.

  1. Переваги аутсорсингу бухгалтерського обліку

Протягом останніх років багато компаній повідомляють про суттєве зниження їх оборотів внаслідок економічної кризи. Тепер їм потрібно знизити свої експлуатаційні витрати, включаючи витрати на адміністративне обслуговування, наприклад, бухгалтерські та юридичні послуги. Іноді працевлаштування бухгалтерів та адвокатів на повний робочий день є необґрунтовано важким тягарем.

Багато компаній, які віддають свою бухгалтерію на аутсорсинг до відомих міжнародних аудиторів, зазначають, що можуть користуватися такими самими або кращими послугами за частину вартості.

Наша виважена цінова політика та висока якість послуг роблять нас конкурентоспроможними на аутсорсинговому ринку бухгалтерського обліку. Ми будемо раді бачити вашу компанію серед наших задоволених клієнтів!

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40