100% ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
ЗАВДЯКИ ВИКОРИСТАННЮ ВИСОКОЕФЕКТИВНОЇ
АВТОРСЬКОЇ МЕТОДИКИ
РЕКТРУТИНГУ GOLDEN SHARE

Аутсорсинг нарахування заробітної плати

Більше 15 років ми надаємо широкий спектр послуг для іноземних компаній / філій та дочірніх компаній: повне бухгалтерське обслуговування, виплату заробітної плати і HR-адміністрування, а також юридичні та міграційні послуги.

Наші клієнти цінують наш підхід до бізнесу, адже ми допомагаємо адаптувати робочий процес іноземних компаній до українських реалій, організовуємо та оптимізуємо найважливіші аспекти бізнес-процесів і довгий час супроводжуємо підприємство як надійний партнер.

Якщо ви цінуєте репутацію хорошого роботодавця та приділяєте особливу увагу взаємним розрахункам зі своїми співробітниками, передача системи нарахування заробітної плати на аутсорс може стати чудовим рішенням. Ми гарантуємо точність і своєчасність платежів, відсутність недоплати / переплати працівникам та відсутність претензій з боку державних регулюючих органів.

Наші бухгалтери користуються універсальним та загальновизнаним програмним забезпеченням для нарахування заробітної плати, що дозволяє Golden Share обслуговувати вас без додаткових витрат і повністю контролювати якість нашої роботи.

5 причин віддати нарахування заробітної плати на аутсорс:

  • Ви маєте досвід плинності працівників у сфері нарахування заробітної плати (і вам доводиться витрачати час на наймання, навчання та адаптацію нових працівників).
  • Ви не задоволені кваліфікацією ваших теперішніх працівників (наявність помилок у звітах, невиконання термінів подання звітності, спірні питання з Пенсійним фондом, Фондом соціального страхування або податковою адміністрацією, недостатнє знання програмного забезпечення з питань заробітної плати).
  • Працівник тимчасово не може виконувати свої обов’язки (декретна відпустка або лікарняний тощо), але ви хочете зберегти його посаду та вирішити це питання на період від 6 місяців до одного року.
  • Співробітник звільняється і поки немає іншої відповідальної особи, тож ви розглядаєте варіант залучення бухгалтерської компанії, щоб закрити цей період.
  • Зросли вимоги до нарахування заробітної плати компанії (змінилася бізнес-структура, бізнес-процеси та платіжна система, було інтегровано автоматизацію), що вимагає більш компетентних експертів.

До речі, якщо у вас є сумніви щодо правильності нарахування заробітної плати працівників, ми готові провести безкоштовний аудит заробітної плати за будь-який квартал. В результаті такої перевірки ви зможете не тільки негайно виправити ситуацію, але й прийняти рішення про перехід до аутсорсингового способу співпраці, маючи конкретні факти та цифри.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40