ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА –
НЕОБХІДНА УМОВА ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ

Golden Share – це команда професіоналів, головною метою якої є підбір якісного кадрового ресурсу для реалізації стратегії і цілей бізнеса наших клієнтів.При цьому особливу увагу ми приділяємо професійним компетенціям кандидатів. На відміну від великої кількості кадрових агенцій, що працюють на ринку, ми проводимо професійне тестування та додаткову співбесіду з профільним спеціалістом на етапі оцінки кандидата.

Це мінімізує ризики власника бізнесу отримати в команду некомпетентного співробітника. Golden Share розробила дуже ефективну авторську методику підбору і оцінки персоналу.

Дізнатися про методику

ПРО НАС

Дізнатися про методику

Golden Share Recruiting входить до групи компаній Golden Share Consulting Group.
Група працює на ринку послуг для бізнесу в Україні 15 років. Основні напрямки діяльності групи компаній:

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БІЗНЕСУ

УПРАВЛІНСЬКИЙ КОНСАЛТИНГ

ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ, БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Серед наших клієнтів - компанії різного виду діяльності: виробничі, торговельні, будівельні, сільськогосподарські, фінансові, постачальники послуг, IT-компанії та інші. Це міжнародні холдинги, вітчизняні підприємства та невеликі компанії, співпрацею з якими ми пишаємося, серед них:


Подивитися більше клієнтів

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ!

Golden Share Consulting Group отримала статус рекомендованого партнера та надійного підрядника у виконанні послуг від Посольства Сполучених Штатів Америки, українського підрозділу департаменту торгівлі США та Британської торгової палати в Україні.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40