Яким чином поліграфічний скринінг перед початком трудової діяльності (Перевірка кваліфікації) допомагає захистити ваш бізнес?

Ми допомагаємо підприємствам та роботодавцям найняти правильну людину для правильної роботи шляхом психологічного опитування та перевірки на поліграфі. Цей тип фонового скринінгу здійснюється відкрито за згодою суб’єкта.

Такі перевірки зазвичай розкривають випадки фальсифікації кваліфікацій або резюме, судимості, невиявлені злочини та інші приклади неприйнятної поведінки.

Хоча більшість претендентів на роботу є чесними та працьовитими особами, деякі з них намагаються отримати роботу, надаючи неправдиву інформацію щодо їх досвіду, історії зайнятості, освіти в резюме та заявках.

Наймаючи нових співробітників, роботодавцю варто звернути увагу на такі найбільш поширені речі: надійність і лояльність майбутнього працівника; ставлення до конкурентів; схильність до шкідливих звичок, наприклад, до алкоголю, наркотиків, куріння; згубні тенденції та їх мотиви тощо.

Процес швидкий та рентабельний. Обізнані клієнти знають вартість найму неправильної особи – це може спричинити великі фінансові втрати, банкрутство та шкоду репутації.

Як поліграфічна періодична перевірка допоможе захистити ваш бізнес?

Періодичний поліграфічний скринінг працівників подібний до організаційної “перевірки здоров’я”, який проводиться для виявлення злочинів на робочому місці та протизаконних дій на ранній стадії, перш ніж кумулятивний ефект призведе до значних наслідків. В умовах зростання рівня злочинності, особливо кіберзлочинності, це запобіжний та стримуючий захід, який допомагає підприємцям та роботодавцям періодично оцінювати чесність та цілісність своїх працівників для усунення чи зменшення потенційних фінансових або інших видів втрат чи збитків.

У нас багато клієнтів, які використовують детектор брехні, щоб з’ясувати, чи їх співробітники залучені до корупції, змови з метою викрадення дорогих товарів та матеріалів компанії, надання кібер-злочинцям секретної ІТ-інформації, за допомогою якої можна зламати комп’ютерні мережі тощо. З часом наші клієнти зрозуміли, що такий тип поліграфічної перевірки зменшив або запобіг величезним збиткам, яких могло завдати шахрайство співробітників. Деякі клієнти використовують такі перевірки для оцінювання, наскільки працівники підходять для просування по службі або призначення на посади, які вимагають довіри.

Наш досвід поліграфічної перевірки працівників забезпечує організації ефективними, активними засобами для виявлення та / або запобігання таким злочинам. Завдяки перевірці на поліграфі, ми допомагаємо компаніям визначати нечесних співробітників, а також з’ясовувати, скільки вони вкрали, з метою вжиття виправних заходів. Для багатьох компаній час діяти настав.

Дізнайтеся більше про те, як поліграфічний скринінг може допомогти підприємствам запобігти втраті грошей та активів.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40