100% ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
ЗАВДЯКИ ВИКОРИСТАННЮ ВИСОКОЕФЕКТИВНОЇ
АВТОРСЬКОЇ МЕТОДИКИ
РЕКРУТИНГУ GOLDEN SHARE

Golden Share вже більше 15 років займається пошуком та підбором керівників вищої ланки. За ці роки ми змогли отримати унікальний та усесторонній досвід, розробити ексклюзивні методики оцінки та відбору ТОП-менеджменту. Ми реалізували сотні успішних HR-проектів різного ступеня складності та масштабу.

Ми працюємо як з українськими, так і з зарубіжними компаніями, великим та середнім бізнесом щодо підбору керівників вищої ланки для усіх сфер та галузей. Маючи масштабний досвід реалізації проектів, ми можемо стверджувати, що маємо високі компетенції та глибинне розуміння поточної кон’юнктури ринку у сфері управління персоналом. Це допомагає нам пропонувати дійсно ефективні HR-рішення, які принесуть користь Вашій компанії.

Наша робота базується на дослідженнях ринку праці, ідентифікації провідних фахівців, детальній оцінці кандидатів згідно вимог та запитів наших клієнтів. Ми враховуємо всі запити та потреби наших клієнтів, детально вивчаємо всі елементи бізнес-процесів.

Ми розглядаємо кожен проект як шедевр, і рекрутери Golden Share знаходять найкращих професіоналів на ринку праці для того, щоб його втілити.

Ми швидко та ефективно підбираємо правильних людей до Вас в команду, щоб Ваш бізнес вийшов на якісно новий рівень!

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40