100% ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
ЗАВДЯКИ ВИКОРИСТАННЮ ВИСОКОЕФЕКТИВНОЇ
АВТОРСЬКОЇ МЕТОДИКИ
РЕКРУТИНГУ GOLDEN SHARE

Golden Share Recruiting є лідером з рекрутингу юристів. Консалтингову групу Golden Share було засновано в 2002 році. Компанія спеціалізується на тимчасовому та постійному рекрутингу професіоналів усіх рівнів – від асистентів до партнерів. Ми надаємо послуги з рекрутингу як для юридичних фірм, так і для компаній, які потребують штатних юристів. Нашими клієнтами є компанії, які працюють у галузі фінансових ринків, комерційної промисловості та неприбутковому секторі.

Golden Share – це компанія, яка займається пошуком найкращих юристів в Україні, а також надає консультаційні послуги в галузі рекрутингу.

Ми поєднуємо наші міцні міжнародні мережі з місцевим бутік-обслуговуванням, і тому ми є вибором номер один для шукачів роботи в юридичній сфері та для провідних підприємств по всій країні. Ми пропонуємо справжній партнерський підхід до рекрутингу, використовуючи юридичний досвід наших спеціалістів для того, щоб поєднати найяскравіших шукачів роботи та найкращих роботодавців для успішної співпраці.

Завдяки постійній наявності юридичних вакансій для фахівців від середньої до старшої ланок по всій країні (як на штатні посади, так і для приватної практики), ми стали ексклюзивним діловим партнером для багатьох компаній та першими, до кого звертаються амбітні юристи.

Багато наших консультантів працюють безпосередньо в юридичному секторі. Такий рівень спеціалістів формує списки високоякісних кандидатів і дає кращі результати в наборі персоналу. Ми розуміємо, який глибокий вплив має юридична функція на успіх бізнесу, та знаємо, як запропонувати кваліфікованим досвідченим кандидатам захоплюючі юридичні можливості.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40