ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА –
НЕОБХІДНА УМОВА
ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ

ПРО НАС

Golden Share – це команда професіоналів, головною метою якої є підбір якісного кадрового ресурсу для реалізації стратегії і цілей бізнеса наших клієнтів.

При цьому особливу увагу ми приділяємо професійним компетенціям кандидатів. На відміну від великої кількості кадрових агенцій, що працюють на ринку, ми проводимо професійне тестування та додаткову співбесіду з профільним спеціалістом на етапі оцінки кандидата. Це мінімізує ризики власника бізнесу отримати в команду некомпетентного співробітника. Golden Share розробила дуже ефективну авторську методику підбору і оцінки персоналу.

Дізнатися про методику

Golden Share Recruiting входить до групи компаній Golden Share Consulting Group.
Група працює на ринку послуг для бізнесу в Україні 15 років. Основні напрямки діяльності групи компаній:

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БІЗНЕСУ

УПРАВЛІНСЬКИЙ КОНСАЛТИНГ

ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ, БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Серед наших клієнтів - компанії різного виду діяльності: виробничі, торговельні, будівельні, сільськогосподарські, фінансові, постачальники послуг, IT-компанії та інші. Це міжнародні холдинги, вітчизняні підприємства та невеликі компанії, співпрацею з якими ми пишаємося, серед них:


Подивитися більше клієнтів

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ!

Golden Share Consulting Group отримала статус рекомендованого партнера та надійного підрядника у виконанні послуг від Посольства Сполучених Штатів Америки, українського підрозділу департаменту торгівлі США та Британської торгової палати в Україні.

GOLDEN SHARE RECRUITING – ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
У ПІДБОРІ ПРОФЕСІЙНИХ КАДРІВ.

Консалтингова групаGolden Share

Україна, Київ,
Музейний провулок 10 (2й поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40